Zapraszamy do najlepszej placówki


AMA FILM ACADEMY – renomowana szkoła filmowa Warszawa. Miejsce, które tworzy już swoją tradycję. Wielu twórców filmu ceni zaangażowanie szkoły filmowej w nauczanie rozwijające horyzonty wiedzy i kompetencji przydatnych w świecie związanym z filmem. Szkoła powstała jako wynik twórczego wysiłku osób związanych od lat z filmem. W szkole filmowej można poszerzyć wiedzę oraz umiejętności pożyteczne na drodze kariery zawodowej. Pomysłodawcą szkoły jest Piotr Lenart, człowiek, który w branży filmowej osiągnął wiele. Wykładał w różnych miejscach w kraju i za granicą.

W szkole filmowej wykładowcami są czynni zawodowo reżyserzy, operatorzy, specjaliści od scenografii, technicy i dźwiękowcy, wykładają także http://amafilmacademy.pl/szkola-filmowa-ama-warszawa/ szkoła filmowa Warszawa znani aktorzy oraz specjaliści od teorii i historii filmu.

W szkole filmowej Warszawa uczniowie mają szansę m.in. poszerzenia wiedzy i umiejętności praktycznych na temat produkcji i postprodukcji filmu, reżyserii, pracy operatora i dźwiękowej. Szkoła filmowa od początku funkcjonowania jest placówką otwartą na potrzeby słuchaczy. Zgłębienie wiedzy w zakresie kinematografii jest naprawdę możliwe, gdy pracuje się się z profesjonalistami. Można uczyć się na określonym kierunku, jak i na wybranych warsztatach.

Zapraszamy do najlepszej placówki związanej z życiem filmu. Nauka tutaj jest pożyteczna i przyjemna.

Tagi dla artykułu

usługi